/ Hakkımda

Hakkımda

AYŞE KAYA

Ayse Yoga Dynamics isimli sosyal medya hesaplarının ve yoga pratiklerini destekleyici ürünlerin satıldığı Ayse Yoga Dynamics mağazasının kurucusudur.

Antalya doğumlu Ayşe Kaya, RYT 500 yoga eğitmenidir. 2017-2018 yıllarında 200 saatlik ve 300 saatlik olmak üzere toplam 500 saatlik eğitmenlik eğitimini tamamlamış ve Uluslararası Yoga Alliance sertifikalı yoga eğitmeni olmuştur. Çok değerli hocalardan 40 saatlik İleri Seviye Asanalar dalında uzmanlaşma eğitimi almıştır. 

Kendi gelişimini ve eğitimlerini, başkalarına da ışık olabilmek amacıyla sürekli devam ettirmiş, İstanbul’da bir çok stüdyoda dersler vermiştir. Kendi Home stüdyosunda hala dersler vermekte olup, online dersler ve workshoplar düzenleyerek yogayı daha çok kalbe ulaştırmaya devam etmektedir.

Özellikle pandemi sürecinde Türkiye’nin her bir noktasına yogayı ulaştırmak amacıyla Youtube’da “Ayse Yoga Dynamics” adlı yoga kanalı açmış ve bu kanalda eğitici yoga videoları üretip bunun yanında @ayseyogadynamics instagram hesabından da yogaya ve hayata dair içerikler paylaşmaktadır.

Ayşe Kaya’ya göre yoga hayatın kendisidir ve matın üstünde yaşanılanlar da hayatın bir yansımasıdır. İçsel huzuru bulmada insanlara ışık olmanın mutluluğu ise, onda katlanarak devam ediyor…

200 saatlik “temel seviye yoga eğitimi” ve 300 saatlik “ileri seviye yoga eğitimi” programlarını tamamlayan ve 40 saatlik “ileri seviye asanalarda uzmanlaşma” eğitimiyle kendisini geliştiren Ayşe Kaya, RYT 500 (Registered Yoga Teacher 500) ünvanıyla Yoga Alliance üyesidir.