Online Dersler

Başlangıç Seviye

Ayşe Kaya eğitmenliğindeki temel yoga sınıfıdır. Bu sınıfa yogayı daha önce hiç deneyimlememiş olanlar, yogaya yeni başlayanlar veya bir süredir yapanlar katılabilir. Birçok öğrenci bu sınıflarda ilk yoga deneyimini yaşar ve hayat boyu devam edeceği yoga pratik bilgisinin temelini bu sınıfta atar. Yoganın temel pozları üzerinde durulur ve her hafta ayrı bir tema, ayrı bir akış işlenir. Her katılımcı ayrı ayrı gözlemlenip gelişimleri ve değişimleri takip edilir.

Yoga Başlangıç Sınıflarında pozlar içinde bedenin uygun hizayı bulması öğrenilir ve böylelikle güvenli ve bilgili bir pratik yapmanız sağlanır.

Bunun yanında geleneksel nefes ve meditasyon teknikleri öğretilir. Yogayı günlük hayata da taşıyabileceğiniz bir şekilde bilgilenerek yoganın temellerini bedeninize ve zihninize inşaa etmiş olursunuz.

*Başlangıç seviye yoga seanslarına katılabilmek için herhangi bir gereklilik yoktur. Herkes katılım sağlayabilir.

Orta Seviye

Ayşe Kaya eğitmenliğindeki orta seviye yoga seansıdır. Asanalarda geçişler ve yaratılan serilerle esneklik, denge, güç, dayanıklılık ve hiza farkındalığı içeren daha derin ve gelişmiş bir yoga pratiği yapılır. Yoganın orta düzey asanaları üzerinde durulur ve her hafta ayrı bir tema, ayrı bir akış işlenir. Her katılımcı ayrı ayrı gözlemlenip gelişimleri ve değişimleri takip edilir.

Orta Seviye Yoga seanslarında orta seviye asanalar içinde bedenin uygun hizayı bulması sağlanır. Pratiğini güçlendirmek ve daha üst seviyelere çıkarmak isteyenler için bu sınıf idealdir.

Bunun yanında orta seviye yoga pratikleriyle bütünlük içeren nefes ve meditasyon teknikleri uygulanır.

*Orta Seviye Yoga derslerine katılmadan önce başlangıç seviye yoga seanslarına en az 3 ay boyunca devam etmenizi tavsiye ederiz.

İleri Seviye

Ayşe Kaya eğitmenliğindeki orta seviye yoga seansıdır. İleri seviye asanalar, asanalarda geçişler, yaratılan serilerle esneklik, denge, güç, dayanıklılık ve hiza farkındalığı içeren daha derin ve gelişmiş bir yoga pratiği yapılır. Yoganın orta düzey asanaları üzerinde durulur ve her hafta ayrı bir tema, ayrı bir akış işlenir. Her katılımcı ayrı ayrı gözlemlenip gelişimleri ve değişimleri takip edilir.

İleri seviye yoga seanslarında ileri seviye asanalar içinde bedenin uygun hizayı bulması sağlanır. Pratiğini güçlendirmek ve daha da geliştirmek isteyenler için bu sınıf idealdir.

Bunun yanında ileri seviye yoga pratikleriyle bütünlük içeren nefes ve meditasyon teknikleri uygulanır.

*İleri seviye yoga derslerine katılmadan önce orta seviye yoga seanslarına en az 3 ay boyunca devam etmenizi tavsiye ederiz.

Her Seviye

Ayşe Kaya eğitmenliğindeki tüm seviyelere yönelik yoga seansıdır. Yoganın hem temel, hem orta hem de ileri seviye pozlarını bir arada içerir. Güç, esneklik, dayanıklılık ve hiza farkındalığı içeren yoga pratiği yapılır. Her hafta ayrı bir tema, ayrı bir akış işlenir. Her katılımcı ayrı ayrı gözlemlenip gelişimleri ve değişimleri takip edilir.

Asanaların başlangıç, orta ve ileri opsiyonları bir arada verilir. Her kişi kendi seviyesini uygulayabilir.

Bu yoga seanslarında tüm seviyelerdeki asanalar içinde bedenin uygun hizayı bulması sağlanır.

Temel nefes ve meditasyon teknikleri uygulanır.

*Pratiği temel, orta veya ileri seviye olanlar bu derslere katılabilir.

GünSaatSeviye
Pazartesi21.00 – 22.00Başlangıç – Orta
Salı21.00 – 22.00 Orta – İleri
Cumartesi10.00 – 11.00 Başlangıç – Orta
Pazar10.00 – 11.00 Orta – İleri